Google Earth APK

Google tarafından yapılan en iyi uygulamalardan biri olan Google Earth sayesinde tüm dünyayı görmek mümkün. Keyhole şirketi tarafından geliştirilen hava gözlemcisi sayesinde uydu tarafından çekilen fotoğraflar ile tüm dünyayı görmek mümkün. Dünyanın herhangi bir yerini kendi evinizi veya gitmek isteyip de bir türlü şartlar gereği gidemediğiniz herhangi bir yeri görebilirsiniz. Google Earth APK İndir ve yıllardır ziyaret etmek isteyip de gidemediğin ülkeleri evinin rahatlığında ziyaret etme şansını yakala. Uygulama kullanıcılara görmek istediklerini 3D grafik teknolojisini ve geniş ağ bağlantısını kullanarak gösterir.

Cadde Haritası

Daha gerçekçi bir görüntüye sahip olabilmek ya da görüş açısını değiştirmek isteyenler için haritanın perspektifi istendiği an değiştirilebiliyor. Bunun ile birlikte android işletim sistemine sahip cep telefonu destekleniyor. İşletim sisteminin izin vermesi durumunda New York, Madrid ya da Yeni Delhi gibi birçok ünlü şehrin ve mutlaka görülmesi gereken onlarca yerin 3D teknolojisi ile görüntülenebilmesi söz konusu. Google Earth APK indir ve en kullanışlı özelliklerinden biri olarak ziyaret edilen yerlerdeki sokak isimlerini öğren. Bu sayede programı aslından aynı zamanda bir cadde haritası olarak ya da gezilerinizi planlamak amacı ile de kullanabilmek mümkün.

Dünyayı Yukarıdan İzleyin

Uygulama sayesinde sadece ziyaret edilebilecek yerleri değil aynı zamanda her bölgenin en iyi bilinen restoranlarının listesini de görüntülemek mümkün. Tüm android işletim sistemine sahip cihazlarda kurulu olarak gelen ve çok gerekli bir uygulama olan Google Earth uygulama sayesinde evinizin rahatlığından ve konforundan ayrılmadan dünyanın istediğiniz herhangi bir yerine seyahat edebilmeniz artık mümkün. Dünyanın dört bir yanındaki onlarca hatta yüzlerce şehirde 3D binaları keşfedin ve yer küre üzerindeki tüm arazileri yine 3D teknolojisi kullanarak inceleyin uydu görüntüleri sayesinde dünyanın tamamını yukarıdan izlemeniz mümkün. Google Earth APK İndir ve görüntüyü evinize ya da herhangi bir yere yakınlaştırın.

Eğitim Aracı

360 derece bakış açısı elde etmek için Street View’den yararlanabilirsiniz. Bunun dışında ayrıca BBC Earth, National Geographic, NASA ve diğer farklı kaynakların sunduğu rehberli turların yer aldığı gezgin sayesinde dünyayı başka açıdan ve yepyeni bir gözle görebilirsiniz. Tüm bunlara ilave olarak Google Earth web oluşturulan etkili haritalar ve hikayeler artık mobil cihazlarda da görülebilir. Havadan görüntüler sokak görünümleri ve uydu fotoğraflarını bir kombinasyon ile bir araya getiren ve bu şekilde tüm dünyayı her açıdan ücretsiz olarak görüntülemeyi sağlayan bir coğrafya ya da eğitim aracı olan Google Earth APK indir ve dünyayı bilgisayarınız ile ücretsiz olarak keşfet!

Keşfetmenin En İyi Yolu

Çok sayıda bilgi ve resmin güçlü arama motoru sayesinde sezgisel olarak kullanın dünyayı gökyüzünü, Ay’ı hatta ve hatta Mars’ı keşfetmenin en iyi yollarından biri olan Google Earth android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar dışında mac ve İOS içinde kullanılır. Aslında bir tür 3D etkileşimli atlas olan Google Earth size dünyanın farklı köşelerinin neye benzediğini görme imkânı sunuyor. Dünyanın en bilindik şehirlerindeki milli parkları, okyanuslardaki suların altını kısacası dünyanın tüm harikalarını sadece bir tık ile izlemeniz mümkün. Dünyayı keşfetmeyi yeterli görmüyorsanız o halde Ay’ın ve Mars’ın fotoğraflarını çekerek yıldızlar arasında bir gezintiye çıkabilirsiniz. Hemen Google Earth apk indir ve GPS koordinatında farklı bir şey kullanarak aradığınız bir yeri bulun.

Bir Rota Oluştur

Google Earth aynı zamanda 3D binalar, resimler, ağaçlar, yollar, sınırlar ve hava durumu gibi tüm bilgileri içeren birden fazla katman sunar. Bunun dışında ziyaret ettiğiniz yerlerin resimlerini ve daha fazlasını Google Earth uygulamasına içerik olarak ekleyebilirsiniz. Uygulama ayrıca Google Haritalarda bulunan sokak görünümü özelliğini bazı şehirlerde ücretsiz gezinmeyi sağlamak adına bütünleşir. Aynı zamanda tüm özelliklere ilave olarak seyahatlerin için bir rota oluşturabilir, yapılacak mesafeleri ölçebilir ve yer imlerini ekleyerek tüm görüntüleri kaydedebilirsin. Üstelik uygulama bir uçuş simülatörü kullanarak uçma olanağı da sağlıyor. Google Earth apk indir işleminden sonra uygulama ile gezinmek sezgisel bir durumdur ve ihtiyaç duyulan tek şey Mouse ya da ekranda bulunan düğmelerdir dünyayı ya da yeryüzünü yakınlaştırabilir görüntüyü döndürerek kolaylıkla uygulama üzerinden seyahat edebilirsiniz.

Sanal Yürüyüş Yap

Şayet sanal bir yürüyüş yapmak istiyorsanız o halde mavi renkli küçük adam simgesini bir caddeye sürükleyin ve başlayın. Navigasyon uygulaması da oldukça kolay olan uygulamada Mouse ile kaydırmakta bir o kadar kolay. Arama motoru ile beraber gerekli olan tüm seçenekler ekrandaki sol menüde görülebilir ve manzaranın tüm keyfini çıkarabilirsiniz. Hem dünyayı hem de çevremizi keşfetmek ve gözlemlemek için Google Earth uygulaması harika bir araç. Google Earth APK indirme sonrası önerilen içerik ve farklı katmanlardaki dokular düzenli olarak güncellenir. Yol detayları ve görseller yeniden görüntülendikçe ya da değişime uğradıkça bunu size yansıtmak için haritaların son durumu için update yapılır.

Evde Kişisel Planetaryum

Salonunuzun rahat ve yumuşacık koltuğundan kalkmadan sizi dünyanın dört bir yanına götüren Google Earth programı aynı zamanda rakipsiz. Google Earth APK indir ve birçok avantajdan faydalan çünkü Google Earth dünyayı, gökyüzünü, Ay’ı, Mars’ı ve çok daha fazlasını keşfetmenin en kolay yolu. Etkileyici bir grafik motoru resimler, rotalar, 3D binalar gibi farklı katmanları ve sokak görünümleri tamamı ile ücretsiz olan uygulama için gereken tek şey iyi bir internet bağlantısı. Evde kişisel planetaryumuna sahip olmanızı sağlayan Earth 3D ile dünyayı gerçek zamanlı 3D perspektifi ile görselleştirebilirsiniz. Bunun için aracı sabit sürücüsüne kopyalayarak manzaranın keyfini çıkartmaya hazır olun.

Sanal Bir Yolculuk

Bu araç tüm kaynaklardan mekânsal görüntüleri yakalayarak basitçe tasarlanmış şekilde bir arayüzde görüntüler. Sanal bir yolculuk için oldukça eğlenceli bir araç olsa da Earth 3D asla bir Google Earth değildir. Tek avantajı kurulum gerektirmez, görüntüleri güzel bir koleksiyon halinde sunar ve anlık görüntü alma ile video kaydetme desteği sunar. Kullanıcıların uydu görüntülerinin oluşturduğu yeryüzü görüntülerini destekleyen bir 3D bilgisayar programı olan Google Earth ile manzara ve şehirleri bilgisayardan görüntüleyebilirsiniz. Google Earth APK indirerek kendi sokağınızın görüntüsünden tüm dünyaya bir genel bakış atabilir ve tüm dünyayı yalnızca birkaç tıklama ile görüntüleme olanağını elde edebilirsiniz.

Dünyaya Erişim Bir Tık Uzağınızda

Özellikle savunma, istihbarat, şehir planlaması ya da gayrimenkul gibi alanlarda kullanılmak için tasarlanan Google Earth programı kısa zamanda çok büyük bir hızla gelişti. Artık her cep telefonu ya da bilgisayar ile erişimi herkese açık hale geldi. Programdan önce herhangi bir harita ile eşleşemeyen dünyaya erişim bir tık uzağınızda program dijital dünyaya bildirilen uydu görüntülerini kullanır bu da kullanıcıların hızlı bir Google araması ile birlikte etkili bir şekilde seyahat etmelerine yardımcı olur. Bilgisayarlar tarafından oluşturulan şehir sokaklarının görünümünü kapsayan bir GPS, Navigasyon uygulamasının aksine Google Earth programı gerçek fotoğrafları kullanarak ve otomatik sürüşlü bir araç ile yakalanan görüntüler dünyanın sanal görünümü oluşturulur.

Google Earth Bağlantıdan Ulaşabilirsiniz : Link