Ücretsiz Yemek Oyunları Oyna

Eğlenceli ve renkli bir mutfakta yemek pişirmek ve eğlenmek isteyenler için öğrenmesi kolay ve ücretsiz onlarca yemek oyunundan birini seçebilirsiniz. Özellikle kızlar için tasarlanan ücretsiz yemek oyunları oyna. Kolay ve ücretsiz olan oyunda tariflere uymaya çalışarak gerçekçi görünen tabaklar hazırlanmalı. Geniş bir yelpazeye sahip oyunlarda şeker fabrikasında çalışabilir, dondurma süsleyebilir ya da pizza pişirebilirsin. Bazı oyunlarda sanal restoranın başına geçerek baş aşçı dahi olabilirsin. Harika bir tavuk kızartmak ya da lezzetli bir elmalı turta yapmak, klavyenin tuşlarına basmak kadar kolay bir iş. Her yaştaki çocuğa uygun olan, basit kontroller ile yönetilen yemek oyunlarının her birinde ölçü bardağı, merdane gibi diğer mutfak aletlerini mouse’u hareket ettirerek ya da tıklayarak kontrol edebilirsin. Malzemeleri sanal kilerden ya da raflardan üzerine tıklayarak indirebilir, soğan ve sarımsak gibi malzemeleri ise fareye birkaç kez tıklayarak dilebilir ve yemeğini lezzetlendirebilirsin. Geleceğin usta aşçısı olmak için ücretsiz yemek oyunları oyna ve ilk adımını at.

Cooking Mama Let’s Cook

Oyunun amacı babayı besleyebilmek için tüm malzemeleri kullanarak yemek yapmak. Yemeklerin tarifleri farklı mini oyunlar içerisinde yer alıyor. İyi bir şekilde her gün oynanırsa yeni yemekler yapabilmek için yeni tariflerin kilidi açılır. Çocuklara yönelik olan düzgün bir animasyona sahip oyunda grafikler oldukça basit. Android telefonlar ya da tablette oynanabilen oyunun boyutu 62 MB. Özellikle küçük çocuklar için eğlenceli ve keyifli vakit geçirmek için mükemmel bir oyun. Çok daha fazla yemek tarifinin yer aldığı oyunda iyi bir grafik ve ses kalitesinin dışında oyunun az bellek alanı kaplaması da tercih edilme nedenlerinden biri.

Perfect Cream

Oyunun amacı, pastacılık becerilerini test ederek mükemmel bir pasta yapmak. Bunun için kremalar ve çeşitli süslemeler kullanmalısın. Perfect Cream oyununda kremanın miktarını ayarlamak için ekrana basmalı, puan kaybetmeden seviye geçmek için ise tezgahta ilerleyen kek ve meyveleri tutmalısın. Pasta ya da tatlıya son hali vermek için hız artacak, yeni engeller çıkacak ve kademeli zorluklar ile uğraşarak seviye atlayacaksın. Boyutu 49 MB olan oyun, yalnız çocukların değil tüm ailenin eğlenebileceği ideal bir oyun. Ücretsiz yemek oyunları oyna ve Perfect Cream ile hızlı, eğlenceli vakit geçir. Renkli grafikler ve akıcı animasyonlar ile çevrimiçi oyna.

Food Street

Oyun, kendi restoranınızı inşa edip yönetmeniz üzerine kurulu. Restoranda kullanacağınız gıdaları kendiniz yetiştirip lezzetli yemekler hazırlayacak ve dünyanın en iyi şefi olabilmek adına müşterilere mükemmel hizmetler sunacaksınız. Oyunda ne kadar çok müşteriye hizmet ederseniz o kadar çok para kazanırsınız. Kazandığınız bu para ile lokantada kullanabileceğiniz farklı malzemeler alabilir ya da işletmenizi kendi zevkinize göre iyileştirebilirsiniz. Akıcı animasyonların yanı sıra harika yiyecekler, mükemmel karakterler ve muhteşem nesneler ile tasarlanan oyun, her yaş için uygun. 48 MB boyutundaki oyun, Android telefonlar ve tabletler için üretildi. Özellikle 3 yaş altı çocukların oynaması için tavsiye edilen Food Street oyununu ücretsiz yemek oyunları oyna ve eğlen!

Funny Food 3

Özellikle 3 ila 5 yaş arası çocuklar için geliştirilen, onların basit matematik işlemlerini ve sayılarını öğrenebilmesi için tasarlanan eğlenceli ve dikkat çekici bir oyun. Matematiği öğreten 9 değişik oyunun bulunduğu Funny Food 3, okul öncesi eğitici çocuk oyunları içerisinde marketten alışveriş yapabilir ve bunun için elindeki parayı sayabilirsin. Ya da muhteşem bir kek tasarlarken üzerine kaç tane mum eklemen gerektiğini sayabilir veya arkadaşlarına sayarak pizza paylaştırabilirsin. Çocukların ilgisini çekecek detaylı ve renkli görsellere sahip olan grafikler ile hazırlanan oyun, dokunmatik kontroller ile oynanıyor. 56 MB boyutundaki oyunda, şiddet içeren hiçbir görsel yer almıyor. Çocukların konsantrasyon ve hafızası için kullanışlı egzersizler sunan oyun, Türkçe.

Kitchen Story

Oyunda bir şef olarak mutfağa girip dünyanın 4 bir yanından farklı yemekler pişirerek müşterileri memnun etmek tek amacın. Oyun içerisinde servis edeceğin yemekleri mümkün olduğunca hızlı bir araya getirerek farklı görevleri tamamlamalı ve her seviyede farklı bir şef ile yarışarak kazanmalısın. Küçük çocukların hoşuna giden ve ilgilerini çeken eğlenceli tasarımlar ve çizgi film grafikleri içeren oyun, aynı zamanda düzgün animasyonlara da sahip. Oyuna başlamak için basit bir öğretici, ilerledikçe geliştirilen mutfak araçları ile birlikte birçok eğlence ve zorlu seviyeler yer alıyor. 9.89 MB boyutundaki oyun, her yaş için uygun içeriğe sahip. Ücretsiz yemek oyunları oyna ve sürekli olarak yeni eşyalar ile oyunu güncelle. Ayrıca bu oyun için internete bağlı kalmak zorunda değilsin.

Food Maker! Beach Party

Her yaş için uygun olan, çok iyi grafiğe sahip ve Crazy Cats tarafından geliştirilen Food Maker! Beach Party, 96 MB boyutunda. Deniz kenarında, sıcak yaz günlerinde serinleten soğuk ikramlar hazırlayabilirsin. Güneşin sıcağında dalgalar ile boğuştuktan sonra acıkan insanlara harika yemeklerinden ikram edebilir ve onlara ihtiyaç duyduklarını verebilirsin. Plajda kendi dondurma dükkanını açabilir, dondurma ve tatlılar üzerine kendi zevkini becerilerin ile birlikte sunabilirsin. Tropik bölgelerde beach food partilerinde müşterilerinin keyif alabilmesi için lezzetli buz patlamaları, kar kozalakları ve dondurmalar yapabilirsin. Kristal berraklıktaki okyanusa bakan sahilde yer alan otelde servis edebileceğin onlarca harika lezzet ve muhteşem tasarımlar seni bekliyor. Ücretsiz yemek oyunları oyna ve kendi yiyecek tezgahına sahip ol. Her yaştan çocuğun rahatlık ile oynayabileceği Food Maker! Beach Party, deniz kenarında insanlara sunacağın lezzetli ikramlıklarını hazırlayabileceksin.

Aşçı Çocuklar- Yemek Pişir

Çocuklar için bağımlılık haline gelen aşçılık oyununda çocukların leziz yemekler yapmasına yardım edebilirsin. Ücretsiz yemek oyunları oyna ve genç şeflerin eşliğinde süper markete git, alacağın malzemeler ile mutfağa girerek onlarca tatlı ve yemek pişir. Eğer içinizden biri yaralanırsa görevli doktora da gidebilirsin. Keyifli ve eğlenceli bir oyun müziği eşliğinde zengin, renkli grafikler ve ilgi çekici görseller ile süper market ve mutfak gibi farklı ortamlarda oynayabilirsin. Oyundaki komutlar, her yaştaki çocuk için uygun. Karakterler ile iletişimde bulunmak için ekrana dokunmak ya da parmağını kaydırmak gerekiyor.

Prenses Yemek Pişirme Oyunları

Müşterilerin için en lezzetli yemekleri hazırlamaya başlamalısın. Android ve Ateri oyunları kategorisindeki Prenses Yemek Pişirme oyunu, 29 MB boyuta sahip. Her yaştan oyuncunun oynayabildiği şiddetli ses ya da görsel içermeyen oyun, Android telefonlar ve tabletler için üretildi. Ücretsiz yemek oyunları oyna, bunun için ihtiyacın olan en az 29 MB boş hafıza alanı.

Kafeland- Star World

Android akıllı telefon ve tabletler için GAMEGOS tarafından geliştirilen Kafeland- Star World, 81 MB boyutunda eğlenceli ve fantastik bir oyun. Her yaş için uygun, ücretsiz yemek oyunları oyna pratik kontrollere sahip harika ve renkli grafikler ile tasarlandı. Hiçbir şekilde şiddet içeriğinin yer almadığı oyunda bazı eşyalar yalnızca oyun içerisinden satın alınabiliyor. Android 4.0.3 ve üzeri cihazlara yüklenebiliyor. Ancak yükleme işlemi biraz uzun sürüyor.

Ücretsiz Yemek Oyunları Oynamak İçin Bağlantı : Link