Ben 10 Ücretsiz Oyna

10 yaşındaki Ben Tennyson ve aynı yaştaki kuzeni Gwen Tennyson ile birlikte yanlarında büyükbabaları ile birlikte yola çıkarlar. Ben 10 oyunları ücretsiz oyna yanlarında Gwen olduğu için Ben hiç mutlu değildir. Aralarında tartışma çıkar. Tartışma sonrası Ben, ormanda yolculuğa çıkar. Bu yolculuk esnasında omnitrix düşer. Omnitrixi meteor zanneden Ben, daha sonrasında saat olduğunu görür. Eline düşen saat Ben’e 10 uzaylıya dönüşme becerisi kazandırır. Yeni gücü ile insanlığa yardım eden Ben, zaman zaman yaramazlıklar da yapar. Ben’in elinden omnitrixi almak isteyen kötü kişiler de vardır. Cartoon Network stüdyolarında üretilen ve Man of Action tarafından oluşturulan Amerikan aksiyon serisi olan oyun Ben 10. Bu seri içerisinde Ben Tennyson’un farklı onlarca oyununu aynı heyecan ve aynı aksiyon ile oynayabilirsiniz.

Oyun Link

Ben 10 Allien Experience 360 A.G. Dövüş Aksiyon

Ben için kahramanlık zamanı başlıyor. En azılı kötülere geri dönüyor ve dünyayı ele geçirmeyi planlıyor. Ben 10 oyunları ücretsiz oyna ve 360 derece arttırılan gerçeklikte Ben’in 10 omni-gelişmiş uzaylılardan istediğine dönüşüp dövüş! Oyunda Ben, tüm kahramanlarını devreye sokuyor. Kötüler ile arttırılan gerçeklikte savaşın olduğu oyun deneyimi, gerçek hayata taşınıyor. Oyuncu, aksiyona dalarken kendini süper hikayenin süper kahramanı olarak görüyor. Düşman sayısının fazla olmasına rağmen Ben 10’in uzaylıları oyuncunun emrinde. Omni-gelişmiş 10 uzaylı dört kol, elmas kafa, ateş topu, vahşi asma, gri madde, pul kanat, yıldırım gülle, şok kaya, şimşek hız ve su tankına dönüşerek onların müthiş uzaylı güçlerini düşmanları yenmek için kullanabilirsin.

Oyun Link

Ben 10- Süper Slime Ben- Sonsuz Arcade Tırmanma

Bu kez zorluklar çok daha büyük çok daha iyi ve hiç olmadığı kadar slime ile dolu. Ben 10 oyunları ücretsiz oynarken beceriler ile en yükseğe kadar tırmanabilir, engellerden uzak durarak jetonları toplayabilirsin. Özel omni geliştirmeler ve eğlenceli kostümlerin yanı sıra senin daha yükseğe tırmanmanı sağlayacak bonus becerilerine sahip yaratıklar ve kilit açabilen şapkalar bekliyor olacak. Slimedan kaçmak için koşacak, zıplayacak ve tırmanacaksın ancak bunlar o kadar kolay olmayacak. Kaçarak rekor kırmaya çalışırken uçan slime toplar, yok olan bloklar, düşman yaratıklar ve çok daha fazla hileli tuzak ile tehlike seni bekliyor olacak. Slime seni ele geçirmeden çıkabildiğin kadar yükseğe çıkabilmen gerekiyor.

Oyun Link

Ben 10 Omnitrix Kahramanı: Uzaylılar X Robotlar

Bu macerada sonu gelmeyen robot düşman ordusunu tekmele, yumrukla ve parçala. Şok kaya, şimşek hız ya da ateş topuna dönüşerek efsanevi dövüşler ile buharlı smythe robotlarına kafa tutabilir ve onlara çok daha fazla zarar vermek için saldırılarını doğru zamanda yapabilirsin. Çok farklı düşman saldırıları ile hem reflekslerini hem de dövüş stratejilerini sınayabilirsin. Uzaylıların becerilerini geliştirerek daha hızlı, güçlü ve dayanıklı olmaları için nesneler toplayabilirsin. Kendilerine has becerilerini kullanarak rekorunu kırabilirsin. Aralıksız aksiyonun sürdüğü bu oyunda sonu gelmeyen düşman robotların saldırılarına karşı koyabilirsin.

Oyun Link

Ben 10 Mücadele Zamanı

Kamera bazlı oyun olan ve doyumsuz aksiyonun keyfinin sürülebileceği benzersiz bir oyun olan Ben 10 oyunları ücretsiz oynarken ekranda oyuncu görünüyor ve hareketler ile oyunu kontrol ediyor. 5 farklı evrende dalgalar halinde gelen ve dizide yer alan düşmanların arasında kalan oyuncu Zonbozo, Iron Kyle, Hydromander gibi bölüm sonu canavarları da mevcut. Zeka gerektiren oyunda, tamamlanan her evrenin sonunda bonus omni küre bölümünde hafızanı sınayabilirsin. Rekor kırarak daha çok yıldız kazanabilir ve her evre sonunda sana yardım edecek olan yeni bir uzaylının kilidini açabilirsin.

Oyun Link

Ben 10 Tam Gaz

Oyunda uzaylı güçlerini kullanarak koşup zıplayabilirsin, hem düşmanları hem engelleri hem de kötü adamları ezip geçebilirsin. Ben 10 oyunları ücretsiz oyna ve süper güçlü 10 uzaylı karakterine dönüşerek kötü adamları havaya uçur, engelleri yıkıp ge ve alternatif patikalara girebil! Hem uzaylıların hem de omnitrixin seviyesini arttırarak çok daha büyük, çok daha hızlı kahraman olabilir, güçlerini en iyi şekilde değerlendirmek için istediğin her durumda istediğin her uzaylıya dönüşebilirsin. 13 farklı dil seçeneği ile hazırlanan oyun Ben 10 Tam Gaz ile dünyayı kurtarmak için omnitrix ve uzaylılarda ustalaşabilirsin.

Oyun Link

Ben 10 Heroes

Hızlı üçlü eşleştirme ve savaş oyunu olan Ben 10 oyunları ücretsiz oyna ile dünyayı kurtarabilmek için omnitrixin dünya dışı güçlerini kullanabilirsin. Uzaylıları toplayarak savaşta avantaj sağlayacak özel yeteneklerini açıp, onları geliştirebilir. 3 Uzaylı seçerek onları savaştırabilir ve gerçek zamanlı savaşta rakipleri yenebilmek için stratejik olarak uzaylıların güçlerini kullanabilirsin. Savaş panosunda yer alan karoları eşleştirerek uzaylıların güçlerini doldurabilir; aparkatlar, kristal kılıçlar, alev fırtınaları, koku bombaları ve lazer ışınları gibi çok daha fazla beceri ile rakiplerini alt edebilirsin. Stratejini mükemmel bir hale getirmek için savaş esnasında uzaylıları değiştirebilirsin. Omnivaultları açarak efsane ödülleri de keşfedebilirsin. Her biri kendine özgü farklı özelliklere sahip olan uzaylı toplayarak yükselttiğin seviyeni savaşta kullanabilir, uzaylının gerçek güçlerini ortaya çıkartmak için hem tecrübe kazanıp hem de uzaylıların seviyesini kazanabilirsin. Ayrıca oyunda çok sık yeni uzaylılar ekleniyor.

Oyun Link

Ben 10 Yabancı Evrim

Psyphon uzaylı ekibi ile beraber yer altı şehrini yıkmaya çalışıyor. Ben 10 oyunları ücretsiz oyna aşamasında Ben, şehri korumak için tehlikeler ile koru bir bataklıkta yol almak zorunda. Ben’in bu yolculukta Psyphon’un arkadaşlarına karşı savaşarak mücadele etmek için yeterli gücü toplaması lazım. Favori yaratıkları dönüştürerek omnitrixi kullanıp omniboxes ile güçlerini arttırarak Ben’e Psyphon’u yenmesi ve under townu kurtarması için yardımcı olabilirsin. Oyun içerisinde bomba, füze ve diğer tehlikelerden uzak durmalı, ilerlerken bonus toplamalı ve omnitrix gücünü arttırmalı, bölüm sonu savaşlarında ise acımasız 12 kötü yaratık ile savaşmalısın.

Oyun Link

Ben 10 Oyunları Who’s The Family Genius?

Her biri 3 farklı zorluk seviyesinde olan 9 mini oyundan oluşan Ben 10 oyunları ücretsiz oyna oyununda 15 farklı Ben 10 karakterinden biri olarak oynayabilirsin. Oyuna başlamak için 5 farklı oyun tahtası arasından seçim yapmalısın. Her zaman bir adım önde olabilmek için bonusları ve kısa yolları kullanabilirsin.

Oyun Link

Ben 10 Oyunları Allien Boy Reboot

Dünyayı istiladan kurtarmak için şartlar ne olursa olsun ve ne pahasına olursa olsun savunmalısın. Uzaylı hali en üst seviyeye çıkarabilmek ve düşmanları yok etmek için morph sağla. Ben 10 oyunları ücretsiz oyna, silahlarını yükselt ve çok daha havalı bir silah elde edebilmek için yıldız kazan. Maksimum silah seviyesine ulaştıktan sonra ultimate uzaylıları avlamak için tüm omnitrix gücünü Ben getiriyor.

Oyun Link

Mod Ben Super Allien

Ben karakterinin silahlarını ve yeteneklerini elde edebilmek için Ben 10 oyunları ücretsiz oyna, gerçek bir fırsat sunuyor. Zümrüt blok binalar inşa edebilir, saatte 9 moddan herhangi birini seçebilir. Uzaylı formlardan birine dönüşerek eşsiz bir süper güç ile Ben’i öldürürsen aynı saati ondan düşürebilirsin. Oyunun özelliği 9’dan fazla süper yeteneğin olması, gezegeni canavarlardan koruması, haritayı keşfetmesi, yeni görünümler sunması ve omnitrixi ölüm anında sıfırlamasıdır.

Oyun link